Нагадати пароль

Ніж Skif Shark II, BSW/Black

Код товару: 070083
є в наявності
Доставка

    Новою Поштою у відділення, поштомат або кур'єром

     * Товари, у яких транспортувальна довжина більше 120 см, відправляються тільки на вантажне відділення.
     * Ціна доставки залежатиме від кількості місць, об'ємної ваги та суми замовлення.
     * Приблизну вартість доставки можна розрахувати на сайті Нової Пошти.
     * За погодженням ваше замовлення може бути розділене на декілька відправлень.

Оплата

   1. На розрахунковий рахунок (IBAN)
     * Після оформлення та перевірки замовлення ви отримаєте реквізити.

   2. При отриманні (післяплата)
     * Для нових покупців необхідно зробити часткову передоплату.
     * Сума часткової передоплати залежить від об'ємної ваги та суми замовлення.

Гарантія

   Обмін або повернення

     Ви можете обміняти або повернути новий товар протягом 14 днів після покупки.
     * Товар не повинен мати слідів використання.
     * Бути повністю укомплектованим, у цілій упаковці.
     * Збережені всі ярлики та заводське маркування.

   Гарантія

    Вся продукція є оригінальною та забезпечується гарантійними зобов'язаннями інтернет-магазину протягом 14 днів.
     * На деякі товари надається гарантія від виробника.
     * Термін гарантії виробника залежить від його сервісної політики.

Закладки

Порівняння

Опис

Skif Shark II - ніж відноситься до нового покоління однієї з найкрасивіших моделей 400-ї серії. Ніж виділяється на тлі інших моделей своїм яскраво вираженим агресивним дизайном. Оригінальна форма багатофункціонального клинка, упор під великий палець, зручний фліппер, що плавно переходить у підпальцеву виїмку - візитна картка моделі Shark.

Shark II став ще "зубастим" - нова сталь клинка 9Cr18MoV з великою кількістю вуглецю і хрому стала твердішою і стійкішою до корозії, ніж попередник з 8Cr13MoV.

Форма клинка - популярний Wharnkliffe, завдяки чому ніж має чудові ріжучі якості. Прямі спуски починаються з 1/3 від обуху.

Обробка клинка Stonewash убереже ніж від незначних подряпин або затертостей, які періодично виникають при частій експлуатації.

Відкривається ніж за допомогою фліппера у формі плавника акули, що створює своєрідний упор для руки, що знадобиться під час проколу. Обробка фліпера трохи змінена, завдяки чому відкриття відбувається набагато простіше, ніж попередник. Система шарикопідшипників сприяє швидшому виходу клинка.

Замок - незмінний Frame-Lock, до речі - один із найнадійніших замків серед складних ножів.

Відмінною особливістю нового покоління цих ножів є присутність підпальцевої насічки не тільки на обусі та рукояті, а й на фліппері та пластині замка.

Рукоятка виконана з матеріалу G10, відмінно лежить навіть у вологій руці або рукавичках. Існує кліпса, яку при необхідності можна зняти і користуватися темляком, під який передбачений отвір.

Характеристики
Виробник Skif
Відео

Відгуки покупців!
0